Oferta pracy

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie dostaw,
  • przygotowanie przesyłek według ustalonych standardów,
  • dostarczanie oraz odbiór towarów,
  • dbanie o właściwą gospodarkę magazynową,
  • prace porządkowe na terenie magazynu.
Wymagania:
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • pracę na jedną zmianę 8:00-16:00,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywującego na adres mailowy: biuro@profparts.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Firmę PROFPARTS zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Specjalista ds. handlowych

  • zarządzanie projektami sprzedażowymi na terenie kilku województw,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.
Wymagania:
  • zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • doskonała organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży,
  • samodzielne stanowisko dające możliwości rozwoju i samorealizacji,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym zespole.