O firmie

PROFPARTS to firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku Polskim. Głównym kierunkiem działalności firmy jest sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn budowlanych marki CASE, NEW HOLLAND. Ponadto zajmujemy się świadczeniem usług serwisowych oraz doradztwem technicznym.

PROFPARTS wie jak ważną rolę odgrywa zaufanie i zadowolenie Klientów dlatego też od samego początku swojej działalności stawia na profesjonalną obsługę w szerokim tego słowa znaczeniu. Wybierając Nas możesz liczyć na zespół profesjonalnych handlowców posiadających duże doświadczenie oraz wiedzę techniczną dotyczącą maszyn budowlanych. Staramy się, aby nasze oferty były precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Świadczenie usług o najwyższej jakości to fundament działania firmy PROFPARTS.

about-1

Ważne jest dla Nas tworzenie i utrzymywanie długoterminowej współpracy z dostawcami i podwykonawcami. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i partnerskim relacjom z kontrahentami możemy usprawnić przepływ informacji, poprawić jakość naszych produktów i wykonywanych usług, ustalić preferencyjne ceny, skrócić cykl realizacji zamówień czy wspólnie opracować specyfikację i rozwój produktów, aby umocnić pozycję konkurencyjną firmy.

Oferta PROFPARTS skierowana jest do Klientów indywidualnych, warsztatów naprawczych oraz firm zajmujących się dalszą dystrybucją. Wierzymy, że razem z Państwem, tj. naszymi obecnymi oraz przyszłymi partnerami będziemy wspólnie rosnąć w siłę i odnosić sukcesy na rynku części maszyn budowlanych.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową, którą obsługuje firma kurierska K-EX.

REGENERACJA I NAPRAWY

 • Regeneracja mostów napędowych
 • Naprawy silników
 • Regeneracja i tulejowanie części układu kopiącego (regeneracja ramion, łyżki przedniej tylnej, tulejowanie konika)
 • Naprawa turbosprężarek
 • Regeneracja chłodnic
 • Regeneracja pomp wtryskowych
 • Naprawa rozruszników i alternatorów.
 • Regeneracje siłowników hydraulicznych
WSPÓŁPRACA

Mając na uwadze potrzeby Klientów, PROFPARTS jako standard obejmuje dążenie do doskonałości. Jesteśmy świadomi,iż interes Klienta jest również naszym interesem, dlatego też staramy się utrzymać wysoki poziom obsługi Klienta. Nieustanny monitoring rynku oraz przegląd opinii i informacji zwrotnej od Klientów jest dla nas bardzo ważny. Pozwala nam szybko i efektywnie reagować na potrzeby i oczekiwania Klientów. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o potrzeby naszych Klientów.

PROFPARTS wie, że budowa zaufania i utrzymanie dialogu z Klientami jak i Kontrahentami to istotny element we wzajemnej współpracy. Wiarygodność firmy na runku części maszyn budowlanych to warunek konieczny. Zadowolenie Klientów, satysfakcja współpracowników i dostawców oraz ich pozytywna ocena są podstawą naszego trwałego rozwoju i wyznaczają nam kierunki działań doskonalących. Wierzymy, że PROFPARTS spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

ZWROT CZĘŚCI:

 • Zwracane części trzeba dostarczyć w takim samym stanie jak zostały doręczone, tzn jeśli jest to oryginał, to w oryginalnych opakowaniach
 • Części nie mogą nosić śladu montażu, czy też użytkowania
 • Zwrotów należy dokonać do 14 dni od daty zakupu
 • Zwrotom nie podlegają części na specjalne zamówienie klienta
 • Do pobrania:
  PROFPARTS - OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY TOWARÓW I ŚWIADCZENIA USŁUG

  NISKIE CENY

  Od samego początku swojej działalności firma PROFPARTS stawiała na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej oferowanych części CNH, CARRARO. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku części do maszyn budowlanych CASE, NEW HOLLAND. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami wypracowaliśmy konkurencyjne ceny, które oferujemy naszym Klientom. Preferujemy współpracę z dostawcami oferującymi towary i usługi o jakości odpowiadającej naszym wymaganiom.

  Dodatkowo zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów poszczególnych podzespołów co sprawia, że omijamy pośredników, których marże wielokrotnie przekraczają zakup danej części. Nasi Klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z pakowaniem produktów. Jest to praktyka coraz częściej spotykana. Polityka firmy PROFPARTS polega na oferowaniu produktów w najniższych cenach.

  JAKOŚĆ

  Firma PROFPARTS dużą uwagę przywiązuje do dwóch najistotniejszych elementów w naszej branży.

  Po pierwsze jest to obsługa Klienta. Nasi handlowcy konsekwentnie i z pełnym zaangażowaniem dążą do tworzenia długotrwałych relacji z naszymi Klientami. Służą fachową pomocą na każdym etapie sprzedaży, jak również w obsłudze posprzedażowej.

  Kolejny czynnik to jakość towaru. PROFPARTS zdaje sobie sprawę jak istotna jest niezawodność oferowanych produktów i usług, dlatego też dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu użytkowania maszyn budowlanych, starannie dobieramy dostawców i producentów z którymi współpracujemy. Podczas naszej współpracy z Kontrahentami regularnie kontrolujemy jakość oferowanych przez nas produktów. Dostarczenie towarów o wysokiej jakości jest dla nas priorytetem aby stać się dla obecnych i potencjalnych Klientów wiarygodnym partnerem.

  SERWIS

  CZĘŚCI MASZYN BUDOWLANYCH

  REGENERACJA I NAPRAWY