Naprawy bieżące

Niezbędnym warunkiem do osiągnięcia sukcesu firmy jest dotrzymanie terminów zobowiązań. Niejednokrotnie nieoczekiwane awarie maszyny generują olbrzymie koszty związane nie tylko z samą naprawą maszyny ale również z przestojem. Im dłużej maszyna jest unieruchomiona tym większe straty Klient ponosi za niewywiązywanie się z umowy.

Firma PROFPARTS wie jak ważną rolę odgrywa terminowość dlatego też w swojej ofercie posiada usługę serwisową. Zajmujemy się bieżącymi naprawami maszyn budowlanych jak również dużymi awariami. Posiadamy mobilny serwis, który usuwa awarie maszyny bezpośrednio u Klienta lub na placu budowy. Współpracują z nami mechanicy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiadają obszerną wiedzę techniczną dotyczącą budowy maszyny. Oferujemy niskie stawki za roboczogodzinę oraz koszt dojazdu.

Bardzo istotnym elementem podczas współpracy z Klientem jest odpowiednia komunikacja. Zanim serwisanci wyjadą do Klienta w celu usunięcia usterki, otrzymują konkretne wytyczne od handlowców. Dzięki stałej współpracy, handlowcy bardzo dobrze znają Państwa maszyny. Posiadają historię dotyczącą konkretnej koparki, którą za każdym razem są wstanie odtworzyć i zweryfikować. Fachowe i kompleksowe przygotowanie mechaników przed wyjazdem do Klienta ma duże znaczenie. Bardzo istotne jest aby przewidzieć różne scenariusze naprawy, które na miejscu mogą wyskoczyć.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Służą radą i pomocą. Wielokrotnie udzielają informacji telefonicznych dzięki, którym Klienci są w stanie poradzić sobie na miejscu bez konieczności przyjazdu mechaników.